☆☆ CharmeD☆☆
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

☆☆ CharmeD☆☆

Welcome to the best forum on the series Charmed // Dobrodošli na najbolji forum o seriji Charmed
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Predlozi/Suggestions

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Mrs. McMahon
--Admin--
--Admin--
Mrs. McMahon


Broj poruka : 89
Datum upisa : 02.01.2010
Lokacija : In dream...

Predlozi/Suggestions Empty
PočaljiNaslov: Predlozi/Suggestions   Predlozi/Suggestions EmptyNed Jan 03, 2010 3:43 am

Ovde nam predlažite
-------------------------
Here we suggest
Nazad na vrh Ići dole
https://charmed-sr.serbianforum.info
Katy

Katy


Broj poruka : 18
Datum upisa : 05.01.2010
Godina : 25
Lokacija : Srbija

Predlozi/Suggestions Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi/Suggestions   Predlozi/Suggestions EmptyUto Jan 05, 2010 7:14 pm

Videla sam na drugom forumu o ovoj seriji neku školu magije...Možda je zanimljivo!Ako hoćeš možeš i ti to da napraviš.
Ko hoće kao se upiše,ima neke moći......Pa ti razmisli o detaljima. Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mrs. McMahon
--Admin--
--Admin--
Mrs. McMahon


Broj poruka : 89
Datum upisa : 02.01.2010
Lokacija : In dream...

Predlozi/Suggestions Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi/Suggestions   Predlozi/Suggestions EmptyUto Jan 05, 2010 7:29 pm

Mogla bih Smile hvala na predlogu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://charmed-sr.serbianforum.info
Katy

Katy


Broj poruka : 18
Datum upisa : 05.01.2010
Godina : 25
Lokacija : Srbija

Predlozi/Suggestions Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi/Suggestions   Predlozi/Suggestions EmptySre Jan 06, 2010 3:32 pm

Nema na čemu!
Nazad na vrh Ići dole
Emma The Witch

Emma The Witch


Broj poruka : 12
Datum upisa : 07.03.2010
Godina : 28

Predlozi/Suggestions Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi/Suggestions   Predlozi/Suggestions EmptyNed Mar 07, 2010 5:58 pm

Ja sam mislila,da ne bi bilo bas isto kao na ostalim forumima,mogli bi da imamo nesto slicno...npr: fax magije,tu bismo imali profesore,ucenici bi mogli da imaju po 2 moci(da bude drugaciji)jednu dobijaju na pocetku,a jednu ako imaju dobre ocene posle nekog vremena....imali bi smo nekoliko predmeta,nista preterano....i ucenici bi pisali zadatke,ili sastave na zadatu temu iz nekog predmeta....
Mozemo imati... oko 4-5 predmeta,npr:Evil(demoni,... i ostali zli-iz serije)
Goodnes(vile,vestice....);Book of Shadows(tu bi pisali cini koje ucenici smisljaju);
Powers(O mocima zla i dobra);Potions(da ucenici izmisle sadrzaj napitka za nekog demona npr.)
Ja sam se potrudila da smislim sto bolju ideju,kako bi forum bio zanimljiviji,nadam se da se svima dopada,i da ce nastati Fax magije....kad dobijemo jos clanova...
Odg. ako vam se svidja ideja!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predlozi/Suggestions Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi/Suggestions   Predlozi/Suggestions Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Predlozi/Suggestions
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
☆☆ CharmeD☆☆  :: Pohvale, kritike, predlozi, pitanja☆Praise, criticism, suggestions, questions-
Skoči na: